Pozvánky,  Tábor

31. 1. 2020 – Příměstský tábor – Odložené případy – Smrt v horách

„Chceš se stát členem vyšetřovacího týmu expertů a pomoci objasnit jeden z nejzáhadnějších kriminálních zločinů v dějinách lidstva? Odešli nám svou přihlášku a přijď mezi nás.“

program probíhá od 8:00 do 16:00 (děti je možné dovézt nejdříve v 7:00 a odvézt nejpozději v 17:00)
– cena: 550 Kč za dítě, dva sourozenci = 200 Kč sleva (v ceně pitný režim, oběd, materiál na výrobky,…)
– s sebou: dopolední a odpolední svačina, vhodné oblečení na ven, přezůvky
– tábor je určen pro 1. a 2. stupeň ZŠ
– na tábor je NUTNÉ SE PŘIHLÁSIT, a to nejpozději do 24. 1. 2020

Program:

Malí kriminalisté se budou během celého dne snažit vyřešit záhadnou smrt, která spadá do období pravěku. Vyšetřování započne ohledáním místa činu a podrobným rozborem a rekonstrukcí doličných předmětů. Na základě všech zjištěných informací by mělo dojít k sestavení kompletního profilu oběti, který, jak doufáme, kriminalistům napoví, jaký příběh se na onom místě v minulosti odehrál.
Vzhledem k značnému časovému odstupu a složitosti případu budou po celou dobu vyšetřování k dispozici zkušení konzultanti z různých vědních oborů.

Během vyšetřování si malí kriminalisté vyzkouší oblečení, které měla oběť na sobě v den smrti. Zásadní bude také ovládnutí techniky střelby z luku nebo zjištění, co znamenají všechny záhadné znaky, jež byly objeveny na jeho těle. Zkusí přijít na to, jak si dotyčný rozdělával oheň a mnoho dalšího.

Děti si, jak doufáme, z tábora neodnesou pouze předměty, které budou během dne vyrábět. Našim cílem je, aby si z tábora odnesly hlavně spoustu zážitků, nové dovednosti a zkušenosti. Aby si pravěký život vyzkoušely na vlastní kůži a možná díky tomu lépe pochopily, jací tito lidé byli.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *